Kalite Politikası

KALİTE POLİTİKASI

İSTANBUL TİCARET’TE yapımıza ve işletme büyüklüğüne uyan, ulusal ve uluslararası isteklere cevap verebilecek etkili bir kalite yönetim sistemi kurarak rekabet gücümüzü artırmak ve bütün ekibimizle sürekli gelişmek temel ve kalıcı amacımızdır.

  • Kişisel Koruyucu Donanımlar ve Hırdavat Malzemeleri konularında müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit eder ve karşılaşılan her türlü soruna Çözüm Ortağı olarak erken ve kalıcı çözümler bulur, bulduğumuz çözümlerin satış sonrasında da arkasında durarak, her türlü eğitim ve bilgi desteğini sağlamaya devam ederiz. 
  • Dış dünyadaki yenilik ve gelişmelerin farkında olup işin bütünü ile ilgili yaratıcı, yenilikçi fikir ve uygulamalar içinde oluruz.
  • Çalışanların konusuna hakim işini gerçekten seven, yaptıkları işten gurur ve sorumluluk duyan, katılımcı, üretken, sürekli gelişmeyi hedef alacak şekilde çalışmalarını sağlarız. İSTANBUL TİCARET çalışanları işi ilk seferde doğru yapmak için çalışır.
  • İnançlarımızı ve yaklaşımımızı gösteren en iyi gösterge davranış tarzımız ve çevremiz için oluşturduğumuz örnektir. Bu doğrultuda her gün işimizi bir önceki günden daha iyi yapmaya çalışarak hizmetimizin kalitesini geliştirmeye maliyetlerimizi düşürmeye yarını mükemmelleştirmeye çalışırız. Performansımızı sayılarla ölçüp gelişimimizi kanıtlar, yeni gelişim fırsatları yakalar, güvenilir ve dürüst firma imajımızı hep ön planda tutarız.

GENEL MÜDÜR

Tolga MENGİ